wybiegi dla psów

  • Kompleksowa realizacja

  • Duży wybór urządzeń

  • Naturalna nawierzchnia

P.P.H.U METAL-PLAST, 09-300 ŻUROMIN, UL MŁAWSKA 67
TEL./FAX 23 657 45 16, kom. +48 509 111 390, +48 608 074 734

Psia toaleta — element uzupełniający wybieg

Psy komunikują się z innymi przedstawicielami swojego gatunku za pomocą zapachów. Każdy spacer po osiedlu, pobliskim parku lub nowym miejscu oznacza powtarzające się przerwy na zaznaczenie swojej obecności. Siusianie na napotykane pnie, kosze na śmieci, hydranty, kamienie, murki czy inne tego typu punkty jest pewnego rodzaju komunikatem: byłem tutaj! Później kolejne czworonogi mogą na tej swoistej tablicy ogłoszeń sprawdzić, kto odwiedził ich park. W przypadku wybiegów dedykowanych psom warto zadbać o to, by taka "księga gości" była wyraźnie przeznaczonym do tego elementem, do tego właśnie służy psia toaleta. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której podpisywane będą różne sprzęty treningowe. Sprawdź, dlaczego warto wyposażyć dog park w praktyczną toaletę dla psów!

Toaleta dla psa - wyposażenie uzupełniające praktyczny dog park

Każdy pies potrzebuje okazji, by się wybiegać, wyszaleć i pobawić ze swoim opiekunem. Przebywając na specjalnie dostosowanym wybiegu, warto pamiętać także o potrzebach fizjologicznych czworonożnego kumpla. Właśnie dlatego oprócz nowoczesnych kaset na woreczki oraz specjalnych koszy na psie odchody proponujemy zamontowanie toalety dla psów. Jej konstrukcja przypomina nieco odwrócony kubek z wydrążonymi otworami. Dzięki nim wokół psiej toalety nie będzie tworzyła się kałuża wydzielająca nieprzyjemne dla człowieka zapachy. Toaleta dla psa jest elementem murowanym, dlatego nie musisz obawiać się, że intensywna eksploatacja wpłynie na jej stan. Do zalet elementu z pewnością zaliczyć można odporność na warunki atmosferyczne oraz wytrzymałość na najróżniejsze zachowania psów.

Toaleta dla psa z tabliczką informacyjną

Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie elementy wybiegów jak toalety dla psów nie należą do standardowych akcesoriów. Ich wygląd na początku może konsternować, dlatego zadbaliśmy o to, by murek z otworkami mówił sam za siebie! Warianty z tabliczką "Toaleta dla psa" nie pozostawiają żadnych złudzeń i pozwalają opiekunom nauczyć czworonoga, że jest to jedyny punkt dog parku, w którym może opróżnić pęcherz. Zastosowanie tego rozwiązania to świetny sposób na utrzymanie porządku na terenie obiektu, gdzie sprzęt do ćwiczeń pozwala zwierzakom się wyszaleć z dala od rozpraszających zapachów. Jeśli zależy Ci na tym, by wybieg prezentował się schludnie, czysto i kolorowo, możesz samodzielnie wykończyć psią toaletę, pokrywając ją wybranym odcieniem farby zewnętrznej do betonu. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami METAL-PLAST!

Facebook
Facebook
Facebook