wybiegi dla psów

  • Kompleksowa realizacja

  • Duży wybór urządzeń

  • Naturalna nawierzchnia

P.P.H.U METAL-PLAST, 09-300 ŻUROMIN, UL MŁAWSKA 67
TEL./FAX 23 657 45 16, kom. +48 509 111 390, +48 608 074 734

Tunel dla psa agility

Nie da się ukryć, że każdy pies dla zachowania dobrej sprawności potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Podczas gdy wiele z nich zadowala się wyłącznie spacerami, niektóre mają też potrzebę socjalizacji z innymi psami czy stawiania sobie wyzwań. Ruch, a zarazem wysiłek intelektualny gwarantują przede wszystkim nowoczesne wybiegi dla psów, na których znajduje się wiele świetnie zaplanowanych tuneli agility i torów przeszkód składających się z mostków, drążków, platform czy obręczy. Sprawdź korzyści, jakie płyną z używania tuneli dla psów agility i złóż zamówienie na wybrany model już dziś!

METAL-PLAST — producent tuneli dla psów do zabawy

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, oferujemy doskonale zaprojektowane wyposażenie wybiegów oraz placów zabaw dla psów. Proponowane przez nas tunele agility to wysokiej jakości przeszkody, dzięki którym wszystkie czworonogi będą mogły zaspokajać swoją potrzebę ruchu, wykonując również istotny wysiłek intelektualny. Na wyjątkowość oferowanych przez nas rozwiązań wpływa m.in. to, że tworząc każdy tunel dla psa agility, korzystaliśmy ze specjalistycznego wsparcia kynologów, behawiorystów oraz dogoterapeutów, którzy znają potrzeby futrzastych przyjaciół, jak nikt inny. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą funkcjonalnych tuneli, które pokochają zarówno duże, jak i małe psy.

Nowoczesne tory dla zwierzaków od METAL-PLAST

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak kluczowa w wychowywaniu czworonogów jest nauka odpowiednich nawyków, dyscypliny oraz czystości. Dbając o właściwy rozwój ukochanego zwierzaka, możesz nie tylko spędzać z nim efektywnie czas, ale starać się wszechstronnie go rozwijać. Inspirując się agility — psią dyscypliną sportu, postanowiliśmy stworzyć rozbudowaną ofertę niezwykłych tuneli dla psów. Jesteśmy przekonani, że zagwarantują one wiele godzin wspaniałej zabawy nie tylko dla czworonogów i ich właścicieli, ale pozwolą też psom na harce z innymi futrzakami.

Dobrze zaplanowane tunele dla psów agility

W METAL-PLAST doskonale są nam znane potrzeby najlepszych przyjaciół człowieka, czego efektem jest niepowtarzalne wyposażenie wybiegów i placów zabaw dla psów w formie tuneli agility. Poszczególne elementy mogą być instalowane w różnych konfiguracjach, dlatego w tworzeniu przebiegu całego toru ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży, wybierając najlepsze tunele dla psów agility już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Facebook
Facebook
Facebook