wybiegi dla psów

  • Kompleksowa realizacja

  • Duży wybór urządzeń

  • Naturalna nawierzchnia

P.P.H.U METAL-PLAST, 09-300 ŻUROMIN, UL MŁAWSKA 67
TEL./FAX 23 657 45 16, kom. +48 509 111 390, +48 608 074 734

Tor przeszkód dla psów Agility

Każdy pies potrzebuje ruchu oraz aktywności na świeżym powietrzu — zarówno młody, pełen energii szczeniak, jak i nieco starszy ulubieniec, który chętniej wyleguje się na wygodnym posłaniu. Aby zadbać o kondycję, a tym samym dobre zdrowie pupila bez względu na jego wiek, rasę czy stan zdrowia, należy zapewnić mu odpowiednie warunki do biegania, skakania oraz ćwiczenia zwinności — doskonałym sposobem na to jest stworzenie psiego toru przeszkód. Jako ich producent w firmie METAL-PLAST zajmujemy się projektowaniem, a także wykonywaniem parków z zestawami do agility dla psów, które zagwarantują czworonogom mnóstwo ruchu, a zarazem znakomitej zabawy.

Psie tory przeszkód od METAL-PLAST — rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny ulubieńców

Jesteśmy producentem torów dla psów oferującym przeszkody agility na sprzedaż, które zapewnią każdemu pupilowi wszystko to, czego potrzebuje. Nie chodzi jedynie o ćwiczenie zwinności czy równowagi oraz dbanie o właściwą kondycję zwierzęcia. Nasze psie tory przeszkód projektujemy bowiem w taki sposób, by troszczyć się również o rozwój psychiczny ulubieńców, którzy będą musieli wykazać się pomysłowością, aby je pokonać. Ponadto parki z przeszkodami dla psów to znakomite miejsce do tego, by zwierzęta mogły bawić się wspólnie, rozwijając swoje zdolności społeczne.

Sprzęt agility doskonały do nauki posłuszeństwa

Przygotowując każdy metalowy bądź drewniany tor przeszkód dla psa, projektujemy go przede wszystkim z myślą o potrzebach czworonogów, ale jednocześnie nie zapominamy o oczekiwaniach ich opiekunów. Z tego względu oferowane zestawy do agility stanowią doskonały wybór nie tylko do ćwiczenia kondycji zwierzęcia czy zapewnienia mu rozrywki, lecz także nauki posłuszeństwa i wykonywania poleceń. Docenią to zwłaszcza osoby, które miewają kłopot z energicznymi psiakami podczas spacerów, ale też ci przygotowujący swojego pupila do udziału w psich konkursach z torami przeszkód.

Rozmaite przeszkody dla psów — stwórz idealny park agility dla czworonogów!

Potrzeba ruchu jest naturalna dla wszystkich psów, dlatego do jej całkowitego zaspokojenia, a przez to zadbania o zadowolenie i dobre zdrowie czworonożnego przyjaciela przydaje się tor przeszkód agility zaprojektowany z wykorzystaniem różnorodnych psich atrakcji. W METAL-PLAST proponujemy między innymi tunele, kładki, obręcze do skoków, równoważnie, płotki, platformy, labirynty, słupki do slalomu i wiele więcej. Ponadto poza przeszkodami do agility przygotowujemy też sprzęt dodatkowy dla właścicieli — kosze na odchody, wiaty z ławkami czy kasety na worki higieniczne. Nasze produkty pozwolą na stworzenie kompletnego parku dla psów.

Tory dla psów do agility z materiałów najwyższej jakości

Jesteśmy zaufanym producentem torów dla psów, który chce zadbać nie tylko o zdrowie i doskonałą zabawę zwierząt, lecz także ich bezpieczeństwo, dlatego do wykonywania naszych zestawów do agility wykorzystujemy wyłącznie solidne, nieszkodliwe materiały. Co więcej, współpracujemy z profesjonalistami — kynologami, dogoterapeutami oraz behawiorystami — aby spełnić wszystkie potrzeby zarówno psów, jak i ich opiekunów. Zapraszamy do współpracy!

Facebook
Facebook
Facebook